Bangalore newsDelhi NewsGenelgurugram NewsNoida NewsPune News

Kostyushkin’in şarkısını satın almak için Monetochka’ya teklif edilen miktar belirlendi – RusyaHaber

Şarkıcı Stas Kostyushkin’in avukatı Roman Lalayan, TV kanalına verdiği röportajda şunları söyledi: “360”şarkıcı Monetochka’ya (gerçek adı – Elizaveta Gyrdymova) 200 bin ruble için “Kadın, dans etmem” şarkısını satın alması teklif edildi. Ona göre, bu, Kostyushkin’in mahkeme aracılığıyla, şarkısının intihalini duyduğu Monetochka parçası “Anne, ben ziguyu değilim” için 900 bin ruble kurtarma talebinde bulunmadan önce oldu.

“Çok pahalı olduğunu, buna değmediğini vb. söyledi. Yürütmeyi reddederse iddiayı mahkemeye bırakmayı bile teklif ettik. Ama bu da olmadı” dedi.

Dün yapılan olağan bir toplantıda, Kostyushkin’in şarkısının intihalinin dörtte üçünün “Anne, ben zikzak yapmıyorum” olduğunu tespit eden bir incelemenin sonuçlarının kamuoyuna açıklandığını da sözlerine ekledi. Kalan %25 ise “yanlışlıklar”dır.

Eskiden bir konser ajansı Pop Farm rapor edildiMonetochka’nın Moskova’da Alla Pugacheva tarzında “Noel toplantıları” düzenlemeye karar verdiğine göre, etkinlik önümüzdeki yılın 9 Ocak’ta başkentin Izvestia Salonunda gerçekleşecek.


Source link

Related Articles

प्रातिक्रिया दे

आपका ईमेल पता प्रकाशित नहीं किया जाएगा. आवश्यक फ़ील्ड चिह्नित हैं *

Back to top button
panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now
This website uses cookies to give you the most relevant experience by remembering your preferences and repeat visits. By clicking “Accept”, you consent to the use of all the cookies.
Warning: some page functionalities could not work due to your privacy choices